Discussion about this post

User's avatar
Praczu Zsolt's avatar

Jó napot! Teljesen egyetértek minden gondolatával! Szerintem is az EU és a NATO is!, jelenleg a magyar nemzet érdekeivel teljesen ellentétes és ellenséges szövetségünk. Ha maradunk elveszünk! És sajnos el fogunk veszni. 🤔😕

No posts

Ready for more?